خدمات صبا پیامک

خدمات صبا پیامک شامل دو عنوان کلی است که در طرح یک پروژه جامع خدمات پیامک، لازم و ملزوم یکدیگر هستند. از لحظه تصمیم تا برقراری بهترین سرویس‌های پیامکی در کنار شما هستیم.

مشاوره تخصصی

خدمات امکان سنجی، برنامه ریزی، تهیه مستندات و نظارت بر تولید نرم‌افزار مرکز پیام (SMSC) و نرم‌افزارهای کاربردی (Service Platform) لازم برای ارائه خدمات پیام کوتاه

توسعه و پایش

خدمات نگهداری از سخت‌افزار، پایش ارتباطات، نظارت تخصصی بر عملکرد، بهینه‌سازی و توسعه مرکز پیام (SMSC) و پلتفرم نرم‌افزاری سامانه ارائه خدمات پیام کوتاه

Telecom

چرا مشاوره تخصصی ضرورت دارد؟

ارتباط با شبکه مخابراتی تلفن همراه، فراهم کردن امکانات نرم‌افزاری برای استفاده از این ارتباط و حفظ پایداری در ارائه خدمت موضوعات متفاوتی هستند.

دانش تلکام

ارسال و دریافت پیامک یک رویداد مخابراتی است و پایه اصلی آن شبکه تلفن همراه است. اتصال به این شبکه تحت تاثیر ظرفیت فنی و سیاست‌های اپراتورها قرار می‌گیرد. اشراف به توان فنی اپراتورهای اصلی و MVNOها، ضوابط فنی و دستورالعمل‌های ایمن سازی آن‌ها ضرورتی غیرقابل اجتناب است اما بدست آوردن آن فرآیندی زمانبر خواهد بود. تخصص و تجربیات صبا پیامک عبور از این مسیر دشوار را آسانتر می‌کند.

دانش تولید و توسعه نرم‌افزار

نرم‌افزارهای ارسال و دریافت پیامک باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند. پاسخگویی آنی (Real Time) به انبوهی از درخواست‌های ورودی و خروجی، توانایی پردازش متن، توزیع پذیری، ذخیره و بازیابی کلان داده، توانایی اعمال الزامات قانونی ناظر بر حریم خصوصی کاربران، محاسبات مالی، تولید گزارش کاربردی و در عین حال امنیت در بالاترین سطح ممکن. نکاتی که صبا پیامک تجربه پیاده سازی آنها را دارد.

شناخت اکوسیستم

ارائه خدمات پیام کوتاه به واسطه تنوع کاربردهای آن، در دایره مدیریت نهادهای متنوعی قرار گرفته و قوانین بالادستی پرشماری بر آن حاکم است. موفقیت در ارائه خدمات نیز بدون پیش‌بینی و فراهم آوردن ابزارهای ملزومه آن میسر نخواهد بود. در این موضوع شناخت صبا پیامک از قوانین حاکمه، نقاط قوت و ضعف اپراتورها و پرووایدرهای پیامک، روابط بازار و نیازهای بهره‌برداران نهایی حائز اهمیت بسیار است.

بسته‌های خدمات صبا پیامک

خدمات مشاوره

واحد: نفر ساعت
حجم خدمت: به درخواست مشتری
بسته خدمت: 10 نفر ساعت
شیوه ارائه: غیرحضوری
پیش‌نیاز: قرارداد محرمانگی

توسعه نرم افزار

واحد: نفر ساعت
حجم خدمت: به درخواست مشتری
بسته خدمت: 10 نفر ساعت
شیوه ارائه: غیرحضوری
پیش‌نیاز: مستندات فنی

پایش و نگهداری

واحد: ماهیانه
حجم خدمت: به درخواست مشتری
بسته خدمت: 12 ماهه
شیوه ارائه: توافقی
پیش‌نیاز: مذاکره

سامانه پیام کوتاه

صبا پیامک

واحد تخصصی شرکت کارانس برای طراحی و تولید نرم افزارهای زیرساختی و سامانه‌‌های تخصصی مدیریت پیام کوتاه با کاربردهای بانکی، امنیتی و سازمانی

اطلاعات تماس

تلفن:  3130 – 025
ایمیل: sms @ karans.co
پیامک:  3000700
واتساپ: 1400 654 0919

مرکز امور مشتریان

قم، بلوار صدوقی، بین کوچه 44 و 46، پلاک 17، طبقه 1
کدپستی: 3716875713
شنبه تا چهارشنبه – از 9 صبح تا 5 عصر